CZK

D3-K2 2000

Vitamin D3 a K2

Věděli jste, že vitamín D je jedním z nejdůležitějších vitamínů, které naše tělo potřebuje k udržení zdravého imunitního systému?

Věděli jste také, že více lidí trpí nedostatkem vitamínu D než KTERÝKOLI jiný vitamín na planetě?

I když naše tělo vytváří vitamín D v reakci na sluneční záření, většina lidí nedostává dostatek slunečního záření na denní bázi k udržení zdravé hladiny vitamínu D. A protože jen velmi málo potravin obsahuje vitamín D, je pro mnoho z nás velmi běžné. být nedostatečný.

Bez dostatečného denního množství vitamínu D je náš imunitní systém oslabený, hustota kostí je ohrožena a naše těla jsou mnohem zranitelnější vůči nemocem a nemocem.

Vitamin D3 a K2 od LiveGood s 2 000 jednotkami D3 dodají vašemu tělu nejkvalitnější vitamin D dostupný kdekoli v optimálních hladinách, takže z každé dávky vytěžíte maximum.

Vědecky formulovaný s vitamínem K2 nejen podporuje funkci vitamínu D, ale také pomáhá zajistit, aby se vápník dostal do kostí, aby se udržela zdravá hustota kostí a napomohlo udržení zdravé krve a funkce srdce.

Muži, ženy, staří, mladí, tato účinná kombinace vitamínů D3 a K2 nejvyšší kvality je něco, co by KAŽDÝ měl užívat KAŽDÝ DEN, aby byl zdravý a zůstal zdravý!

600,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy