CZK

Dámské bylinné noční vložky max Kód produktu: 681922

Maximální ochrana a pohodlí ve vašich dnech i v období menopauzy.Dámské bylinné noční vložky maxi byly vytvořeny pro spolehlivou ochranu, absolutní komfort a ženské zdraví. Zvýšená absorpční schopnost, větší velikost a spolehlivější uchycení pomohou předejít protékání dokonce i při silné menstruaci. 

Aktivní složky

Máta peprná

Hřebíček

Zelený čaj

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Dámské bylinné noční vložky maxi jsou ideální pro jemnou a citlivou pokožku, zajistí zvýšenou ochranu v noci, pomohou ženě se cítit komfortně i při silné menstruaci, poslouží jako spolehlivá pojistka při důležitých událostech a dodají pocit sebevědomí.Tyto produkty se také stanou spolehlivými pomocníky žen v období menopauzy. Fytokomplex v nich obsažený příznivě působí na mikroflóru a pomáhá odstranit diskomfort a suchost, ale také řeší další ženské problémy spojené s tímto obdobím. Díky své větší velikosti se noční vložky maxi stanou zárukou klidu v období silné menstruace i inkontinence.

  • - Délka vložky - 420 mm
  • - 6 vrstev s maxi křidélky
  • - Vysoké okraje pro zadržení tekutiny po stranách
  • - Superabsorpční vrstva Sumitomo se zvýšenou absorpční schopností
  • - Přírodní prodyšná horní vrstva, která zajišťuje potřebnou cirkulaci vzduchu a předchází množení bakterií, což je zvláště důležité v noci, když nemáte možnost si často měnit hygienické potřeby
  • - Obsahuje patentovaný fytokomplex, který byl vyvinut ve vědecko-výzkumném ústavu v čínském Kantonu a který má antibakteriální účinky.

Množství: 4 ks

270,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy