CZK

Kosmetický masážní olej Tajemství energie Čchi Kód produktu: 30140

Lehký dech Masážní olej na ucpaný nos vám pomůže vychutnat si každý nádech. Směs esenciálních olejů ve složení produktu umožní uvolnit nos a přispěje k normálnímu dýchání. 

Aktivní složky

Blahovičník kulatoplodý

Čajovník

Levandule

Máta peprná

Réva vinná

Podle tradiční východní medicíny je energie čchi - dýcháním samotného života, jakkoli to může znít metaforicky nebo poeticky. Čchi není méně reálná než materiální věci. Nemůžeme ji sice uchopit, ale dá se procítit a můžeme se naučit ji ovládat. Správná cirkulace energie čchi v organismu člověka je předpokladem zdraví a dlouhověkosti.
Jednou ze základních cest, po kterých se čchi dostává do našeho organismu, je volné dýcháním nosem. Pokud je nos ucpaný, poškozuje se volné proudění čchi. Východní mudrci předpokládali, že pokud se v organismu přeruší cirkulace energie, člověk onemocní. Jak olejíček používat? Nanášejte směs esenciálních olejů masážními pohyby na špičku a křídla nosu 2-3krát denně. Vyvarujte se kontaktu oleje s citlivou pokožkou pod nosem.

Trápí vás častá rýma a ucpaný nos? Tajemství energie Čchi vám umožní opět volně dýchat

Energie Čchi je naše životní síla a vitální energie. Její správná cirkulace v těle je předpokladem zdraví a dlouhověkosti. Jednou z cest, jak se tato energie dostává do našeho organismu je dýchání nosem. Když je nos ucpaný, energie Čchi nemůže do našeho těla volně proudit. Její nedostatečnost se projevuje únavou, ztrátou energie, nadměrným pocením, zadýcháváním se a bolestí hlavy. Přírodní esence z oleje Tajemství energie Čchi uvolní ucpaný nos a dovolí vám opět volně dýchat

.1.100% přírodní

2.Bez konzervantů

3.Bez parfemace

Čistá síla přírody v každé kapce esence

Esenciální oleje blahodárně působí na naše zdraví, psychické rozpoložení i na pleť. Přirozeně se vyskytují v mnoha druzích rostlin, kde fungují i jako ochrana před napadením plísněmi a bakteriemi. Čisté esence se z různých částí rostlin extrahují destilací, lisováním a macerací. Každá silice má jiné terapeutické účinky.

Olejíček vás nenechá ve štychu v období chřipek a nachlazení

Chraňte se před před chřipkou a nachlazením. V období zvýšeného výskytu respiračních onemocnění se spolehněte na blahodárné účinky rostlinných olejů. Molekuly silic snadno pronikají přes pokožku až ke sliznicím, kde terapeuticky působí. Mají schopnost ničit bakterie, viry i jiné patogeny a významně urychlit uzdravení. Esenciální olej tak přinese okamžitou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení.

1.Uvolňuje dýchací cesty

2.Zbavuje chrápání

3.Posiluje imunitu nosních dutin

4.Zkracuje dobu uzdravení

Trpíte na každoroční "sennou" rýmu? Olejíček uleví i od příznaků alergie

Kdo by si nechtěl užívat krásné období předjaří a léta, kdy kvetou stromy a květiny. Pokud trpíte na sezónní alergie, vemte si na pomoc esenciální olej Tajemství energie Čchi. Budete si moci užívat krásy přírody zase plnými doušky.

100% přírodní složení vám pomůže lehce dýchat

Olej z jader vinné révy

Zjemňuje, osvěžuje, tonizuje pokožku a podporuje imunitu

Eukalyptový olej

Má antiseptické účinky, působí proti virům a bakteriím

Tea tree olej

Má antiseptické účinky, zklidňuje podrážděnou pokožku

Mátový olej

Zklidňuje pokožku, má antimikrobiální vlastnosti

Levandulový olej

Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Navozuje uklidnění

Gerániový olej

Má antiseptické a antivirové účinky

Jak masážní olej Energie Čchi používat

  • Nanášejte směs esenciálních olejů masážními pohyby na špičku a křídla nosu 2-3 krát denně. Vyvarujte se kontaktu oleje s citlivou pokožkou pod nosem.
  • Nikdy neaplikujte přímo do nosu.
  • Esenciální oleje jsou silně koncentrované, proto u dětí doporučujeme zředit olejíček jiným kvalitním kosmetickým olejem.
  • Nepoužívejte v těhotenství.
  • Nedoporučuje se používat pro děti do 12 let. Uchovávejte mimo jejich dosah.

Řádí u vás doma chřipka? Použijte olej pro desinfekci prostředí

Přidejte 3-5 kapiček do difuzéru a zapněte. Silice se rychle rozptýlí do vzduchu a zamezí tak dalšímu šíření virů.

546,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy