CZK

Kyani Východ slunce 200 EESR 30

Pokud bychom mohli dát svému tělu některé z nejúžasnějších a nejpřirozenějších potravin z celého světa, abychom si zajistili dobrou výživu, vybrali bychom borůvky a další ingredience obsažené v Kyani Sunrise.
Obsahuje například borůvky, granátové jablko, brusinky, hroznové víno, indický angrešt, ženšen pravý, špenát, maliny a bobule acai. Pokud si Kyani Sunrise dáte ráno, skvěle vstoupíte do nového dne. Kliknutím na "bližší informace" se dozvíte více o jednotlivých složkách a jejich přínosech!
Kyani Sunrise se dodává v balení po 30 kusech, které obsahuje 30 sáčků o obsahu 30 ml. Doporučená denní dávka je 1 sáček denně.
Tento produkt není náhražkou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo se léčíte s nějakou chorobou, před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Nepřekračujte stanovené dávkování.

Kyani Východ slunce

Vitamin B5 (kyselina pantothenová)
Přispívá k normální duševní činnosti
Vitamin B1 (thiamin)
Přispívá k normální činnosti srdce
Vitamin B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantotenová), B6, B7 (biotin), B12
Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
Přispívají k normální činnosti nervové soustavy
Vitamin B6, B9 (folát), B12, C
Přispívají k normální funkci imunitního systému
Vitamin B2 (riboflavin), C
Přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
Vitamin C
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
Vitamin B7 (biotin)
Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin

Složení:

Voda, koncentrované šťávy (bílé hrozny, hruška, hrozny Concord, borůvky, černý jeřáb, plod granátového jablka, maliny, limetka, mangostan), fruktóza, regulátory kyselosti (kyselina jablečná, citronová), přírodní barvivo, přírodní aroma, extrakt z hroznového kůže (Vitis vinifera L.) , stabilizátor (xanthan), kyselina L-askorbová (vitamin C), inositol, nikotinamid (vitamin B3), mořská sůl, D-pantothenan vápenatý (vitamin B5), extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera L .) , extrakt z gelu aloe vera (Aloe vera/ Aloe barbadensis Mill.) , sladidlo (steviol-glykosidy ze stévie), špenátové listy v prášku (Spinacia oleracea L.) , prášek z plodů zimolezu (Lonicera caerulea) , extrakt z aljašských lesních borůvek (10:1) Vaccinium Alaskaense , extrakt ze semene granátového jablka (Punica granatum L.) , brokolicové růžice v prášku (Brassica oleracea L. varianty Italica) , kapustové listy v prášku (Brassica oleracea L. varianty Acephala) , extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax Ginseng CA Meyer) , pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), extrakt z brusinkové šťávy (Vaccinium macrocarpon Aiton) , riboflavin (vitamin B2), extrakt z plodů euterpe brazilské (Euterpe obří. ) , indický angrešt v prášku (Emblica officinalis syn Phyllanthus L.) , kyanokobalamin (vitamin B12), kyselina pteroylmonoglutamová (vitamin B9), D-biotin (vitamin B8)

Kyani Východ slunce

Zahajte den velkou sklenicí vody, 1 balíčkem Sunrise a 20 kapkami Nitro. Udělejte si z toho svůj ranní rituál, zamilujete si ho.

1 292,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy