CZK

MycoSlim

Směs MycoSlim je směs vitálních hub Cordycepsu, Pornatky, Maitake a čínských bylinek, která je sestavená na principech tradiční čínské medicíny pro posílení Pi (Sleziny) a Wei (Žaludku) a přispívá tak k udržení optimální tělesné hmotnosti.

Směs MycoSlim vychází z receptu tradiční čínské medicíny Ti Zhong Jian Qing Tang, nicméně je upravená pro nerovnováhy moderního člověka.

Současná legislativa reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Volně dostupné zdroje informací o houbách a bylinách (herbáře apod.), jež si vyhledáte např. zde, regulovány nejsou. 

Nadváhou trpí v Česku 71 % mužů a skoro 57 % žen. A toto číslo neustále stoupá. Příčinou je nedostatek pohybu, nekvalitní stravovací návyky, stále se zhoršující kvalita potravin a všudypřítomný stres.

Z pohledu čínské medicíny je nejčastější příčinou oslabená Qi Sleziny. Systém Sleziny je zodpovědný za přeměnu potravy na Qi a krev, což je palivo pro náš organismus. Pokud je energie Sleziny slabá, probíhá přeměna nekvalitně a Slezina začne produkovat nadměrnou vlhkost. A vlhkost je to, čemu říkáme nadměrný tuk.

Produkt MycoSlim je doplněk stravy určený k posílení Qi Sleziny, na podporu kvalitního trávení a k udržení si optimální tělesné hmotnosti. Lotos, pornatka a žabník odvádí z organismu Shi (vlhkost), kozinec a atraktylis razantně posílí Qi Sleziny, hloh a Maitake podpoří trávení, Cordyceps neboli housenice čínská posílí Yang Ledvin a tím i Qi Sleziny.

Samozřejmě nelze v těchto případech spoléhat pouze na bylinky a houby, to by bylo moc jednoduché. Kromě pravidelného pohybu a ovládnutí svých emocí je důležité posilovat i Qi Sleziny. Ideálně úpravou našeho jídelníčku. Jak se stravovat, abychom odstranili z organismu nadměrnou "vlhkost", najdete třeba v relevantních veřejně dostupných zdrojích na internetu.

Odvedení Shi (vlhkosti) z organismu podpoříte i přidáním produktu MycoClean. 

Náš MycoSlim obsahuje

Způsob výroby:

První a nezbytnou fází je, že kvalitní sušené byliny a houby vaříme 30 minut ve vodě pod vysokým tlakem. Jedná se o tradiční způsob výroby a hlavně velmi důležitý, jelikož jedině tak dochází k úplnému propojení bioaktivních látek jednotlivých ingrediencí. Teorie čínské fytoterapie říká, že varem vznikají nové bioaktivní složky. Ve druhé fázi nastupuje proces extrakce, čímž dochází ke zvýšení koncentrace bioaktivních látek.

Obsah balení: 90 rostlinných kapslí á 500mg extraktu (vhodné i pro vegany)

Hmotnost balení: 53g

Složení v 1 kapsli:

He Ye (lotos ořechonosý, Fol. Nelumbinis) - extrakt z listu 5:1 – 70 mgShan Zha(hloh peřenoklaný, Fruc. crataegi) – extrakt z plodu 5:1 – 70 mgZe Xie (žabník orientální, Rhiz. alismatis) – extrakt ze oddenku 5:1 – 70 mgFu Ling (pornatka kokosová, Skler. Poriae – extrakt ze sklerocia 5:1 – 70 mgHuang Qi (kozinec blanitý, Rad. astragali) – extrakt z kořene 5:1 – 70 mgBai Zhu (atraktylis velkoúborový, Rhiz. atractylodis)– extrakt z oddenku 5:1 – 70 mgMaitake (trsnatec lupenitý, Grifola frondosa) – extrakt z plodnice 5:1 – 50 mgCordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis)– extrakt z mycélia 5:1 – 30 mg Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Lotos ořechonosý (Folium nelumbinis)

 • Duševní zdraví

Hloh peřenoklaný (Crataegus pinnatifida)

 • Normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Normální funkce střevního traktu , normální trávení

Kozinec blanitý mongolský (Astragalus membranaceus var. Mongholicus, kořen)

 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Normální činnost cévní soustavy
 • Adaptogen - odolnost
 • Antioxidant
 • Krevní tlak
 • Normální hladina cukru v krvi
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Normální činnost ledvin a močového měchýře, vylučování
 • Pohyblivost kloubů
 • Pohyblivost spermií
 • Udržení normálního krevního tlaku
 • (Před) menstruační a menopauzální komfort


690,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy