CZK

NESTÁRNOUCÍ PLEŤOVÉ SÉRUM

Nestárnoucí pleťové sérum

Věda o krásné pleti

Zdravá kůže je tvořena ze 75 % kolagenem. Silná hladina kolagenu nám dává hladký a plný vzhled mladé zářivé pleti. Jak stárneme, naše tělo přestává produkovat kolagen. Tento pokles produkce kolagenu vede k rozpadu zdravých hladin kolagenu a vzniku nežádoucích vrásek způsobujících vzhled zestárlé pleti.

Ageless je PRVNÍ a JEDINÝ produkt svého druhu, který nejen podporuje přirozenou regeneraci kolagenu ve vašem těle, ale obsahuje také výtažky z 12 nejbohatších druhů ovoce a zeleniny na světě, které poskytují více výsledků omlazení pleti než jakýkoli jiný produkt na trhu!

Více antioxidantů než jakýkoli jiný produkt péče o pleť!

Díky výtažkům z 12 nejbohatších druhů ovoce a zeleniny na světě sklizených z nejčistších zdrojů v těch nejzachovalejších lokalitách po celém světě je přirozené složení Ageless jako superpotravina bohatá na živiny pro vaši pokožku! Více než 1 milion prodaných lahví Za posledních 10 let je Ageless jedním z nejprodávanějších špičkových produktů péče o pleť v tomto odvětví. Nyní, díky modelu LiveGood, můžete získat přesně tento produkt, který se prodával za 59,95 $ za láhev, jen za zlomek této ceny.

POROVNÁNÍ PRODUKTŮ

800,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy