CZK

OKG Relax

OKG Relax je originální doplněk stravy pro zklidnění a relaxaci organismu. Řimbaba uvolňuje - podporuje relaxaci, přispívá k pocitu "čisté hlavy". Tlumí menopauzálná příznaky, pomáhá znovu nabýt dobrý psychický i fyzický stav. Zázvor dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem. Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění, pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, podporuje zdravý spánek a normální produkci hormonů.

Obsah balení:

60 tablet

Řimbaba uvolňuje - podporuje relaxaci, přispívá k pocitu "čisté hlavy". Tlumí menopauzálná příznaky, pomáhá znovu nabýt dobrý psychický i fyzický stav. Zázvor dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem. Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění, pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, podporuje zdravý spánek a normální produkci hormonů.

Mikrokrystalická celuóza a kolagenní hydrolyzát (plnidlo), zázvor lékařský extrakt z natě, vrba bílá extrakt z kůryg, pivoňka lékařská extrakt z květu, řimbaba obecná extrakt z natě, stearát hořečnatý (protispékavá látka).

Doporučené dávkování: 1 tableta denně. Lze užívat dlouhodobě.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Ukládejte mimo dosah dětí!
Skladujte v temnu a chladu při teplotě do 20°C. 

810,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy