CZK

RENU28 Objednávejte telefonicky +420602944078

Revitalizující redoxní gel RENU28®

Toto není jen další pleťový krém. Je to univerzální gel, který hydratuje pokožku celého těla a dodává jí krásný vzhled. Vyměňte původní zkrášlovací návyky za moderní. Změňte vzhled své pokožky pomocí revitalizačního redoxního gelu RENU28®. (90 ml / 3,0 fl.oz)

POKYNY: Gel RENU28® nanášejte ráno a večer po čištění pleti jako druhý krok v rámci své péče o pleť RENUAdvanced® nebo aplikujte kdykoli během dne na libovolnou část svého těla jako bázi nebo podpůrný přípravek na citlivá místa. Před použitím důkladně protřepejte.

Ingredients: Aqua/Water/Eau, Sodium Magnesium Fluorosilicate, Sodium Phosphate, Sodium Chloride.KONCENTROVANÉ REDOXNÍ SIGNÁLNÍ MOLEKULY V GELU K LOKÁLNÍ APLIKACI

Produkt RENU28 vám poskytuje způsob na omlazení vaší pokožky díky poznatkům a redoxní signalizaci.

Produkt RENU28 podporuje sílu a energii buněk vaší pokožky a spolu s přirozenou snahou vašeho organismu zachovává mladý vzhled pokožky. Účinné vlastnosti produktu RENU28 poskytují jemnou a efektivní léčbu na pomoc a zpomalení stárnutí a zajištění potřeb vaší pokožky. Díky technologii redoxní signalizace tento jedinečný gel poskytuje základní podporu staveb buněk jako základu struktury vaší pokožky. Produkt RENU28 zajišťuje důležitou komunikaci mezi buňkami a poskytuje tak optimální pomoc a obnovu.

Vzali jsme to, co je přírodní a přirozené pro váš organismus, a vložili jsme to do koncentrovaného gelu, který můžete používat k péči o svou pokožku. Produkt RENU28 bude podporovat vaši pokožku a doplní její přirozený proces obnovy.

VÝHODY PRODUKTU

  • Podporuje mladý vzhled pokožky.
  • Snižuje viditelnost jemných a hlubokých vrásek.
  • Zlepšujte hydrataci.
  • Zvyšuje hladkost pokožky.
1 448,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy